>

Adobe Shockwave Player 11Shockwave Player, web standartları için bilgisayarınızda mutlaka olması gereken bir yazılımdır.

Shockwave Player, web üzeeinde hazırlanmış interaktif web içeriklerini görmeniz için hazırlanmıştır.Bu player ile, internet üzerindeki oyun, iş sunuları, eğlence ve reklam içeriklerini görebilirsiniz.

İnternetin gelişip yaygınlaşması ve geniş bant internetin ülkemize getirilmesi ile, artık web, üzerinde yüksek kilo bytelarda pekçok içerik içerik ile zenginleştirilmiş durumda.Küçük oyunlar, reklam gösterileri ya da web siteleri giriş ekranları.Hatta videolar.İşte tüm bu yeni nesil standartları açabilmek için Adobe tarafından sunulan Shockwave Player bilgisayarımızda yüklü olmalıdır.

Flash uygulamaları geliştiriciler ve ziyaretçiler açısından günümüz internetinde önemli bir yere sahiptir.Pekçok ziyaretçi internete sırf, Flash ile hazırlanmış oyunlar ya da çeşitli video sitelerindeki Flash video formatındaki videolar için girmektedir.Hal böyle olunca, kullandığımız tarayıcının ne olduğundan çok, tarayıcımızdaki bu tür içerikler için küçük plug-in (eklenti) lere ihtiyaç duyarız.İşte Shockwave Player, bu eklentilerin en önemlilerindendir.İnternete bağlı bir bilgisayar, Adobe Shockwave Player sız asla istenilen faydayı kullanıcıya sağlamaz.

İNDİR:
http://get.adobe.com/shockwave/thankyou/?platform_dist=Vista&platform_type=Windows&browser_type=Gecko&language_type=English&installer_type=Full

0 yorum:

Yorum Gönder