>

Firefox Yedek Alma

Mozilla Firefox'a format atacaksınız ama yer imlerinizin, parolalarınızın kaybolacağından korkuyorsunuz.O zaman MozBackup'ı kullanarak Firefox'unuzun yedeğini alabilirsiniz.Programın kullanımı gayet basit, küçük ve kurulum gerektirmiyor. "Backup a Profile" ile Firefox'u seçtiğiniz bir yere yedekliyorsunuz ve "Restore a Profile" ile de yedeğini aldığınız Firefox'u yeni Firefox'unuza yüklüyorsunuz. 

Not:Yedeğini aldıktan sonra yedek dosyasını bir yere kopyalamayı unutmayın.
MozBackup'ı aşağıdan indirin.
Yer İmlerinin Yedeğini Alma
Eğer yedeğini almak istediğiniz şey sadece yer imleri ise şu yolu izleyebilirsiniz:


Devamı Burada!!!

Download Flash and Video (Facebook v.b.sitelerden video-flash indir)

Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden video indirmek tam bir işkence işte bu eklendi bu işkenceyi zevke dönüştürmenize yarıyor. Videoların yanında flash oyun sitelerinde yer alan flash oyunlarıda indirmenize olanak sağlayan bu eklenti sayesinde kendi video arşivinizi yapabileceğiniz gibi flash oyun arşivinede sahip olabileceksiniz.

Sürekli güncellenebilen eklenti sayesinde YouTube, Dailymotion, Google Videos, Facebook, Metacafe, MySpace Video, Break.com, Blip.tv, MyVideo.de, Spike, vimeo.com  gibi çok popüler video sitelerinde yer alan videoları indirebileceksiniz. Bu video sitelerinin yanında yetişkin sitelerindeki video veya oyunlarıda bilgisayarınıza indirmeye olanak sağlayacaktır.
Video sitelerinin yanında aşağıdaki oyun sitelerinde de flash oyunları indirmenize olanak sağlamaktadır.
community.games.com, gamespot.com, zoopgames.com, armorgames.com, net-games.biz, gamesvine.com, flashgames247.com

Uyumluluk: 1.5 - 3.6 *ve üzeri


Devamı Burada!!!